Вчора делегація Харківщини взяла участь у урочистому відкритті Національного Сорочинського ярмарку, який вже понад століття проходить у селі Великі Сорочинці на Полтавщині. Цьогорічний ярмарок проходе під гаслом «Єдина родина». До складу делегації області увійшли заступник голови ХОДА Марк Беккер, директор Департаменту АПР Олександр Нездюр та перший заступник голови облради Олена Олешко.

Харківська область була єдиним регіоном, який продемонстрував власну експозицію під загальною вивіскою. Харківщина представлена п’ятнадцятьма підприємствами, серед яких як сувенірна, так і харчова продукція, електронасоси, вироби зі шкіри лози, вовни.

В центральній експозиції також взяли участь Інститут рослинництва ім. Юр’єва, який представив селекційні насіння, і Безлюдівський м’ясокомбінат, досягнення якого – напівфабрикати, що стають готовими, розігріваючись у мікрохвильовій пічці.

Заочно в експозиції заявлено ще близько двадцяти підприємств, що презентували свою продукцію у брошурах. Цікавим був дебют першої української жувальної гумки «Бульба-Гум».

Харків’яни із запалом святкували відкриття Сорочинського ярмарку: культурно-розважальна програма від Харківської області представлена аніматорами, акторами на ходулях, конкурсами, українськими піснями й танцями.

Національний Сорочинський ярмарок-2015