24 та 25 вересня на майданчику біля презентаційно-виставкового комплексу «Радмір-Експохол» відбулось торгове свято, у якому взяла участь і делегація Харківського району на чолі з керівником району, головою Харківської райдержадміністрації Ю.І. Раїною.

Головною метою ярмарку є демонстрація досягнень харківських аграріїв і реалізація врожаю 2016 року харків’янам і гостям міста за цінами, які на 10-15% нижчі за середні по області. У ярмарку взяли участь близько 130 сільгоспвиробників з усіх районів та міст області, а також учасники з Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської та інших областей. Всього — більше 300 суб’єктів господарювання, які протягом дводенних ярмаркових торгів реалізовують понад 2 тисячі товарів.

Харківський район був представлений такими підприємствами району, як  МПП «Весна»,  ПАТ «Комплекс Безлюдівський м’ясокомбінат», ТОВ «Вільхівський м’ясокомбінат» (м’ясна продукція), ТОВ «Тандем Плюс» (обладнання для закладів громадського харчування), ТОВ «Аромат» (парфумерія та косметичні товари), Інститут овочівництва та баштанництва НААН, ринок сільськогосподарської продукції «Перший кілометр» (свіжі овочі, насіння овочевих культур), ПВКФ «ЛОСК», ТК «SPARK decor»,  завод світлопрозорих конструкцій «Goodwin»т ((промислова переробка та дизайн скла, дзеркал), ПАТ «Полімерагро», ТОВ «Дом-Пласт» (виробництво плит, штаби, труб та профілів з пластмас, поліетиленової плівки), ДП Темнівська виправна колонія № 100, ПП Рибалко, ТОВ «Промтех» (виробництво металевих виробів, покрівельних матеріалів).

У ході урочистого відкриття ярмарку всі райони Харківської області представили короваї на конкурс. Усі короваї-учасники, отримавши оцінки журі, відправляться в якості подарунків нашим героям  у зоні проведення антитерористичної операції.

Гості ярмарку мали змогу відвідати «Місто майстрів», де свої  унікальні, виготовлені вправними руками, з щирою душею та великою любов’ю вироби традиційних народних ремесел презентували і наші майстри народної творчості Тетяна Федосова  (майстриня з ткацтва) та Ярослава Єльнікова (майстриня з вишивки) з сел. Безлюдівка, Олена Осокіна, Єлизавета Охрименко (бісерна флористика) з сел. Буди.

До речі, Харківський район за популяризацію народної творчості та підтримку майстрів декоративно – ужиткового мистецтва став  лауреатом І ступеню у номінації «Краща експозиція «Міста майстрів»!
Справжньою окрасою конкурсу «Дівоча коса – «Слобожанська краса» стала Каміла Москальова, солістка Кутузівського Будинку культури, яку у представленому образі «Калинова осінь» журі конкурсу визнало лауреатом ІІІ ступеню.

Разом з в.о. глави Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною Великий Слобожанський Ярмарок відвідала народний депутат України Ірина Луценко. Масштабний захід також відвідали представники іноземних делегацій, які брали участь у VIII Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

Сподіваємося, що Харківський район гідно представив себе цього річ на ярмарку.

(За інформацією сайту Харківської РДА)