Днями відзначив свій 95-й день народження ветеран війни з Волохова Яру Сергій Король. Свій життєвий шлях фронтовик пам’ятає в найдрібніших деталях, про що він і розповів гостям, які прийшли його привітати.

22 квітня 1941 року Сергія Короля призвали в армію. 22 червня він мусив приймати присягу, але ще до сходу сонця налетіла німецька авіація. Тільки о 10 ранку, пригадує ветеран, оголосили, що це війна. Ворожі літаки розбомбили казарми і аеродром, з’явилися вбиті й поранені, довелося з боями відступати.

Сергій Антонович пройшов усю війну, яка закінчилася для нього 12 травня 1945 року у Відні, де він лежав у госпіталі з важким пораненням голови. За свої подвиги фронтовик нагороджений Орденом Вітчизняної війни I ст., медалями «За бойові заслуги», «За взяття Будапешта», «За взяття Відня».

Після війни повернувся в рідне село, де працював слюсарем на молочно-товарній фермі. Сьогодні має троє синів, п’ятеро онуків і правнучку.

Привітали Сергія Короля з днем народження заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, голови районної і місцевої організації ветеранів Валерій Горовенко і Ольга Полов’янова, директор Волохово-Ярского НВК Ілля Олефір та секретар сільради Ірина Садова.

В. Волоцкова вручила Сергію Антоновичу Відзнаку Президента України — ювілейну медаль «70 років Перемоги над нацизмом», квіти та подякувала за мужність і героїзм в роки війни.

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)