Розведення цінних видів риб є одним із найперспективніших напрямів у рибництві. Особливо зараз, коли велика увага приділяється проблемі збільшення білкових ресурсів і підвищенню біологічної цінності різних харчових продуктів.

Тому невипадково, що з кожним роком значення ставкового рибництва зростає. А взагалі розведення риби в штучних водоймах може стати не тільки заняттям для душі, а й приносити непоганий прибуток. Проте  існує ряд тонкощів  на які слід звертати пильну увагу. До таких відносять: температуру води, рівень кислотності, глибину водойми, щільність заселення, про ці та інші особливості під час робочої зустрічі із головою Нововодолазької районної державної адміністрації Євгеном Королюком  розповів директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Східноукраїнський центр по розведенню цінних видів риб «МЖА» Василь Гордієнко.

У своїй розмові Василь Васильович детально ознайомив Євгена Олександровича із видами діяльності підприємства, зокрема прісноводним рибництвом, переробкою та консервуванням риби, ракоподібних і молюсків, а також із головними аспектами оптової та роздрібної торгівлі.

(За інформацією сайту Нововодолазької РДА)