В актовій залі Ізюмського комбінату хлібопродуктів відбулися урочистості, присвячені футбольній команді «Молнія», яка в цьому році стала переможницею чемпіонату району серед дорослих команд.

Депутат Харківської обласної ради, директор комбінату Вісхан Ісламов привітав футболістів і зазначив, що керівництво підприємства буде і надалі приділяти велику увагу розвитку в Капитолівці футболу, а також інших видів спорту. Василь Забашта, відповідальний за спорт на підприємстві, розповів про успіхи і досягнення команди в різноманітних змаганнях на теренах Ізюмщини протягом 2016 року, а завідувач сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Альберт Воротиленко поділився планами спортивного життя в районі на наступний рік.

Грошовою винагородою в сумі 12 тис. гривень Вісхан Ісламов відзначив усіх футболістів команди «Молнія», преміями у 200 гривень – кращих гравців за підсумками футбольного сезону, якими стали Олександр Малик, Артем Мироненко, Владислав Іванов та Дмитро Савін, а також самого відданого вболівальника команди Миколу Ткаченка.

(За інформацією сайту Ізюмської РДА)