Як розповів газеті «Промінь» заступник голови Краснокутської райдержадміністрації Володимир Лихвар, в розвитку тваринництва району мають місце ряд проблем. Але, незважаючи на всі не досить сприятливі чинники, такі сільгосппідприємства, як СТОВ «Славутич», ПА «ВАТАЛ», ДП ДГ «Пархомівське», ПСП «Вістіс», СТОВ «Качалівське», ФГ «МОВОС», ПСП «Барвінок», ФГ «Латкіна» та ФГ «Дунай» займаються тваринництвом і намагаються щось робити в цьому напрямку.

Наразі в сільгосппідприємствах району налічується 960 голів великої рогатої худоби та 1140 голів свиней.

«Приємно, що деякі сільськогосподарські підприємства не лише не зменшують обсягів, а й потроху нарощують їх. Так, ДП ДГ «Пархомівське» планує до кінця року збільшити поголів’я утримуваних свиней з 200 до 700 голів. Тут уже проведено реконструкцію цеху з приготування кормів, придбано все необхідне обладнання для приготування кормів власного виробництва. Одним словом, хто як дбає – так і має», — сказав Володимир Лихвар.

Сьогодні районне керівництво активно працює над залученням в районну галузь тваринництва іноземних інвестицій. Наразі вже відпрацьовано проект вартістю 15 млн. доларів, з будівництва свинокомплексу на території Олексіївської сільської ради. Сесією сільради вже надані необхідні дозволи на розробку технічної документації на землю в межах населеного пункту – на місці старого свинокомплексу. Тепер слово – за інвесторами.