З 8 по 11 вересня 2015 року у м. Хмельницьку відбувся IX Всеукраїнський зліт учнівських лісництв загальноосвітніх  та позашкільних навчальних закладів.

У ньому брали участь юні лісівники з 22 областей України. Від Харківської області виступала команда юних лісівників Утківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області.

В перший день 8 вересня відбулася виставка та презентація учнівських лісництв.На другий день 9 вересня представник команди  учень 10 класу  Шубін Олег  захищав свою  науково-дослідницьку  роботу. 10 вересня учасники зльоту  переїхали  до Кам’янець – Подільського, де для них провели  екскурсію  до  Ботанічного саду та в Старе місто і  Фортецю.  11 вересня  учасники зльоту висаджували  пам’ятну  алею хвойних і декоративних рослин зі встановленням пам’ятного знаку на території Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Але найбільш хвилюючою була заключна частина, де  були оголошені  підсумки роботи  і нагородження переможців та учасників зльоту.

Команда Харківської області, юні лісівники Утківського  шкільного лісництва, посіла II місце на IX Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Шубін Олег також посів II місце в захисті науково-дослідницьких робіт. Керівника команди, вчителя біології  Утківської ЗОШ, Хруслову О.П. нагороджено грамотою за багаторічну працю в галузі лісового господарства. Були отримані подарунки та рослини для посадки.

Відділ освіти та районна державна адміністрація щиро вітає команду Утківської ЗОШ із значними досягненнями на IX Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв і бажає наснаги  у справі дослідження, збереження та примноження лісу.

(За інформацією сайту Харківської РДА)