Цього року торгове свято, яке по праву можна назвати також святом українських звичаїв та культури,  розгорнулося на  території презентаційно-виставкового комплексу «Радмір-Експохол». Саме тут райони області облаштували свої «подвір’я» в найкращих національних традиціях і кожен — зі своїм особливим колоритом.

Наш район не тільки презентував продукцію своїх підприємств, а й підготував справжнє театралізоване святкове дійство. Був облаштований намет у «Місті майстрів» з презентацією робіт народних умільців. Наші аматори: народний колектив «Талісман», танцювальний колектив «Альянс», дует «Сестри» та Наталія В’юнник виступили у концертній програмі «Твої таланти, Харківщино».

В конкурсі на кращу експозицію-презентацію району Краснокутський район посів почесне ІІІ місце, також ІІІ місце наш район отримав за конкурс «Найкращий Коровай». У конкурсі пересувної композиції «Натюрморт осені» відділ освіти Краснокутської райдержадміністрації представив свою квіткову композицію. У конкурсі «Слобожанська краса» від Краснокутського району взяла участь Даша Чаговець. Тож наш район вміє не тільки виробляти, а ще й дуже вдало це представляти.

(За інформацією сайту Краснокутської РДА)