Уже стало доброю традицією в Зачепилівському районі вітати ветеранів Великої Вітчизняної війни з ювілейними датами. У січні Новомажарівський сільський голова Олександр Охрій та відповідальний секретар районної організації Організації ветеранів України Тетяна Шур привітали з 90-річним ювілеєм інваліда Великої Вітчизняної війни Григорія Івановича Охрія.

Зі сльозами на очах слухав ювіляр поздоровлення, згадуючи воєнні роки, коли під час проходження служби у 800-му стрілецькому полку 1-го Білоруського фронту за відвагу, мужність та стійкість йому було вручено медалі «За мужність» та «За взяття Берліну».

У післявоєнні роки та мирний час Григорій Іванович працював на різних посадах і 26 років обіймав посаду головного зоотехніка колгоспу «Комінтерн». За самовіддану працю та трудові здобутки був нагороджений орденом Леніна та орденом Жовтневої революції.

Незважаючи на вік, ветеран підтримує дружні зв’язки з односельцями, часто зустрічається з учнями Новомажарівської школи, розповідаючи їм про героїчні подвиги радянських воїнів у суворі 1941-1945 роки та про тяготи післявоєнного життя.

(«Горизонти Зачепилівщини»)