30 вересня у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. Лисенка в рамках презентації проекту #КультФермерства відкрилася виставка-трилогія.

 

КультФермерства – спільний культурно-фермерський проект, що народився на стику культур та сезонів: старту 144-го театрального сезону ХНАТОБ/СхідOPERA та завершення 6-го аграрного сезону «Агропорт-2019». Експозиція триватиме до 20 жовтня та стане частиною ще однієї культурної події – AgroportAwards, нагородження найкращих аграрних підприємств Харківської області, що відбудеться 10 жовтня, в перший день роботи XII Міжнародного форуму «Агропорт Схід Харків 2019».

Довідка: XII Міжнародний форум «Агропорт Схід Харків 2019», який організовано за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, буде проходити 10-12 жовтня 2019 року у терміналі «С» Міжнародного аеропорта «Харків».

«Агропорт» – це щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за участю Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в рамках Всесвітнього дня продовольства.