Сьогодні, 20 жовтня, у малій залі Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня працівників харчової промисловості. Кращих педставників галузі привітали перший заступник голови ХОДА Марк Беккер та перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.

«Харчова промисловість — одна з провідних галузей промисловості України. До цього виробництва входить близько 40 напрямків, у яких зайнято понад 15% працездатного населення України», — підкреслив, звертаючись до всіх присутніх, Марк Беккер. Він подякував колективам харківських підприємств та побажав працівникам харчової промисловості нових трудових досягень.

«В Харківській області завдяки використанню нових методів господарювання та сучасних технологій постійно збільшуються обсяги виробництва продукції харчової промисловості найвищої якості, що дозволяє багатьом підприємствам регіону успішно конкурувати не лише на вітчизняному, а на світовому ринку», — сказав Віктор Коваленко.

Марк Беккер та Віктор Коваленко вручили кращим представникам галузі відзнаки ХОДА та обласної ради.

 

СПИСОК НАГОРОДЖЕНИХ

ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

 

Диплом Харківської обласної державної адміністрації

 

1.

КУДАРЕНКО

Ніна Василівна

начальник виробничо-технологічної лабораторії товариства з обмеженою відповідальністю «ХЛІБОЗАВОД «САЛТІВСЬКИЙ»

 

2.

КУРИЛО

Світлана Іванівна

інженер філії приватного акціонерного товариства «ВІММ-БІЛЛЬ-ДАНН-УКРАЇНА» «ХАРКІВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ КОМБІНАТ»

 

3.

МІЗГІР

Олексій Олексійович

бригадир хлібопекарного виробництва товариства з обмеженою відповідальність комерційно-виробничої фірми «РОМА»

 

4.

СТОЙКА

Василь Михайлович

начальник виробничого відділу товариства з обмеженою відповідальністю «САЛТІВСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ»

 

Почесна грамота Харківської обласної державної адміністрації

 

5.

БОНДАРЕНКО

Вікторія Володимирівна

 

начальник цеху сухих молочних продуктів ПРАТ «Куп’янський молочноконсервний комбінат»

6.

ГОРІНА

Ганна Іванівна

 

заступник генерального директора з якості ТОВ Хлібозаводу «Ново-Баварський»

7.

КОЛОНТАЄВСЬКА

Олександра Василівна

 

оператор лінії у виробництві харчової продукції 4 розряду вафельного цеху ПрАТ «Харківська бісквітна фабрика»

 

8.

КОСТЕНКО

Наталя Василівна

 

тістороб ТОВ «Українсько-словенське підприємство «Хлібопекарський комплекс «Кулиничівський»

 

Подяка голови Харківської обласної державної адміністрації

 

9.

АКУЛИНОВА

Лариса Вікторівна

 

інженер з процесів пивоварного виробництва Харківського відділення ПАТ «САН ІнБев України»

10.

БЛАЖКО

Наталія Олександрівна

 

директор з якості ТОВ «С-ТРАНС»

11.

ПАСМУРОВ

Дмитро Сергійович

начальник цеху «Елеватор» ДП «Новопокровський комбінат хлібопродуктів»

 

12.

ТРУСОВА

Олена Сергіївна

 

начальник виробничого цеху з виробництва спецій, приправ та харчових концентратів
ТОВ «Техноком»

 

Грамота Харківської обласної ради

13.

ЛИТВИНЕНКО

Лідію Семенівну

начальника планово-економічного відділу товариства з обмеженою відповідальністю «ХЛАДОПРОМ»

 

14.

ПЕКАРЕНІНА

Анатолія Олександровича

 

головного інженера ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХАРКІВСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ»

 

15.

СМИКАЛОВУ

Наталію Володимирівну

технолога з виробництва молочної продукції товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-ізраїльського підприємства «ПОЛЮС ЛТД»

 

Подяка голови Харківської обласної ради

 

16.

ГОНЗІ

Григорію Васильовичу

головному інженеру комунального підприємства «МІСЬКА МОЛОЧНА ФАБРИКА-КУХНЯ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ»

 

17.

ІВАНОЧКО

Наталі Петрівні

комірнику товариства з обмеженою

відповідальністю «ТЕРРА»

 

18.

КОВТУН

Ользі Ігнатівні

головному технологу товариства з обмеженою

відповідальністю виробниче підприємство «РОГАНСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ»

 

19.

НИКИТЮКУ

Сергію Васильовичу

 

начальнику цеху товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-кондитерської групи «ЛІСОВА  КАЗКА»

 

20.

ФІРОНОВУ

Олександру Віталійовичу

апаратнику круп’яного виробництва товариства з обмеженою відповідальністю фірми «Урожай»