Сьогодні, 2 жовтня, на базі Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відкрито навчально-науковий центр «John Deere Training Center». Відкриття стало можливим завдяки співпраці Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту з офіційним дилером John Deere в Україні – компанією ТОВ «Agristar».

«John Deere Training Center» створений для підвищення ефективності підготовки студентів для агробізнесу Східного регіону України. Основним завданням навчально-наукового центру є координація з підготовки користувачів сучасної закордонної техніки, сервіс-менеджерів та менеджерів з продажу. Для забезпечення такої підготовки університет співпрацює з керівниками відомих вітчизняних та закордонних компаній, концернів та холдингів, які залученні до підготовки та реалізації навчальних програм, переорієнтації навчальних планів на збільшення частки практичної компоненти, масштабного впровадження програм стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням студентів.

Відкрив захід голова обласної ради Сергій Чернов, який привітав університет із створенням нового навчального центру, запровадженням інноваційних систем сучасної освіти, що поєднанні з практичною підготовкою безпосередньо на підприємствах – лідерах аграрного бізнесу.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Олександр Нездюр приділив увагу важливості розвитку освіти і виробництва, чому сприяє відкриття сучасних лабораторій і тренінг-центрів на базі закладів освіти. Також виголосив велику шану викладачам та підприємцям за надану студентам можливість стати висококваліфікованими фахівцями.

Після відкриття навчально-наукового центру відбулась дискусія з питань інтеграції наукових розробок, агробізнесу та освіти. Також було підписано угоду про співпрацю між університетом та компанією ТОВ «АГРІСТАР». Представники двох сторін зазначили, що навчально-науковий центр «John Deere Training Center» дозволить виступити освіті, науці та виробництву єдиним фронтом на шляху розвитку аграрної галузі Харківщини.