Недавні дощі, які останніми днями благодатно пролилися, щоправда смугами, на травневі посіви сільськогосподарських культур, вдихнули хоч якусь надію — тепер на врожай можна сподіватися.

Свої висновки щодо цього зробили і голова Зачепилівської районної державної адміністрації Лідія Кобильська, голова районної ради Леонід Глянь, виконавчий директор спілки сільгосптоваровиробників району Олександр Фєдяєв, начальник управління агропромислового розвитку Юрій Ткаченко, які здійснили об’їзд та огляд посівів озимої пшениці, ранніх зернових та зернобобових культур, соняшнику, кукурудзи, нуту, гречки  в ТОВ АПП «Агро-Ленд» та «Зачепилівське», ФГ «Зоря», ТОВ «Руновщина», ТОВ «Чернещина». При цьому зустрілися і мали розмову з керівниками та головними агрономами сільгосппідприємств.

Відзначено, що в господарствах на посівах озимої пшениці проведено догляд, підживлення, внесено гербіциди та фунгіциди, проводиться боротьба з клопом-черепашкою. В цілому посіви знаходяться в доброму стані.

Оглянуто посіви нуту в господарствах ТОВ АПП «Агро-Ленд» та гороху в ТОВ «Руновщина» і ТОВ «Чернещина». Станом посівів усі залишилися також задоволені.

Отримані добрі сходи просапних культур кукурудзи та соняшнику. І погода, і агротехнічні строки дозволяють організувати якісний догляд за посівами.

(Газета Зачепилівської районної ради «Горизонт»)