Презентацію «100 в 1» провели 21 грудня на заводі «Турбоатом».

Місце проведення обрано не випадково, адже, за словами Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова, «Турбоатом» – це приклад гарного державного підприємства.

«Нажаль, як ми бачимо, чисте, прозоре підприємство, яке виконує свої зобов’язання, де змогли модернізувати виробництво, зберегли технології – це виняток», – сказав Тимофій Милованов.

Під час заходу, участь у якому взяв перший заступник голови ХОДА Марк Беккер, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства презентувало плани втілення реформ для зростання економіки. Присутнім розказали про ті ініціативи, які мають втілити ще до кінця 2019 року, та стратегічні плани на наступний і подальші роки.

Під час заходу Марк Беккер зазначив, що Харківщина – одна з індустріально розвинених областей України й посідає 4-е місце у промисловому виробництві.

«У нас працює 400 великих та середніх підприємств, на а яких створено більше 150 тисяч робочих місць. Промисловість дає більше 70% прибутку області», – повідомив Марк Беккер.

Він відзначив, що, окрім розгалуженої промисловості, Харківщина має дуже розвинений аграрний сектор.

«На 2 мільйонах гектарів землі працює більше 2000 сільськогосподарських підприємств, з яких 1200 – це фермерські господарства», – сказав Марк Беккер.

Також він підкреслив, що якщо говорити про інвестиції, то держава повинна стати дійсно партнером підприємствам, адже є багато питань, які бізнес не зможе самостійно вирішити.

(За інформацією сайту ХОДА)