Сьогодні на базі навчального центру ХНТУСГ імені  П. Василенка у с. Першотравневе Харківського району проходе регіональний тематичний науково-практичний семінар «Оптимальні техніко-технологічні рішення в рослинництві» з нагоди щорічного свята «День механіка-2014». У роботі семінару беруть участь директор Департаменту АПР ХОДА Борис Данилів та спеціалісти Департаменту.

Освітяни, інженери, аграрії та студенти Харківщини та інших областей України зібралися на цей захід заради обміну науково-технічною інформацією у галузі механізації виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення кваліфікації спеціалістів АПК та активізації до набуття знань студентів, зміцнення контактів студентської молоді, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади, фахових підприємств до проблем аграрної освіти та науки, удосконалення навчального процесу з підготовки інженерів-механіків, популяризації цієї професії.

У програмі свята — конкурси серед студентів ВНЗ Східного регіону України «Кращий з теорії інженерних рішень», «Кращий фахівець із виконання оранки», «Кращий фахівець із виконання обробітку міжрядь», «Кращий налагоджувач», «Кращий водій», «Кращий фахівець з конструкції техніки», «Кращий діагност», виставка сучасної сільськогосподарської техніки, демонстраційні покази роботи сучасної сільськогосподарської техніки вітчизняного і іноземного виробництва.