З нагоди Дня сільського господарства в актовій залі професійно-технічного училища № 60 у Кегичівському районі було проведено урочистості. На заході були присутні керівники агроформувань та фермерських господарств, водії та механізатори, тваринники, електрогазозварювальники, завгоспи, викладачі предметів сільськогосподарського профілю професійно-технічного училища – усі ті, хто віддано працює та збирає врожай на ланах нашого краю, доглядає тварин і піклується про молодь, яка надалі працюватиме в господарствах району.

З привітальними словами до всіх запрошених звернулись голова районної державної адміністрації Гончаров Роман Анатолійович та голова районної ради Стефанюк Лариса Вікторівна: «День працівників сільського господарства — це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання: керівників, головних спеціалістів, працівників полів і ферм, початківців на сільськогосподарській ниві і ветеранів галузі. Адже ваша праця, шановні працівники сільського господарства, є нелегкою, але почесною. 

З давніх-давен наш район славився добрими, талановитими і працьовитими людьми. Наш край був і залишається осередком міцних, випробуваних часом сільськогосподарських традицій. Саме завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості хліборобів живе наша нива.

В кожному господарстві району постійно закуповується нова техніка, запроваджуються сучасні технології і використовується високорепродукційне насіння.

Користуючись нагодою, дякуємо всім керівникам сільськогосподарських підприємств за доручення до справ громади, за підтримку соціальної інфраструктури, за активну громадську позицію. Адже якщо розглянути досягнення цього року, то хочеться відзначити допомогу в ремонтах шкіл, дитячих садків, медичних пунктів, лікарень, доріг, участь в ярмарках як району, так і області.

І хай і надалі в нас буде єдність в прагненні покращити наш край і зміцнити господарства, забезпечити зростання добробуту родин».

Почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено кращих аграріїв району.

З підсумками роботи звернулась начальник управління агропромислового розвитку РДА Семенюк Ольга Володимирівна, яка відзначила позитивні моменти цього року, а саме: урожайності сільськогосподарських культур, продуктивності тварин, назвала господарства, які в цьому році досягли найкращих успіхів.

З вітальним словом до присутніх в залі звернулась і голова районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу Антоніна Петрівна Пугач. Вона нагородила почесними грамотами і грошовими преміями представників сільськогосподарських підприємств та викладачів ПТУ №60, які є членами районної профспілки АПК.

Далі зі сцени актового залу звучали музичні вітання для присутніх, за силами районного відділу культури, за участі аматорських колективів району.  Глядачі отримали величезне задоволення від вітань та концерту.

(За інформацією сайту Кегичівської РДА)