У переддень другої річниці смерті у центрі Краснограда було відкрито пам’ятний знак-погруддя Герою України Івану Михайловичу Гулому.

На відкриття пам’ятного знаку-погруддя зібралися друзі, близькі, колеги та жителі краю, а також прийшли Почесний громадянин міста Харкова, Почесний громадянин Красноградського району, голова обласної ради Сергій Чернов, Почесні громадяни Харківської області Микола Тітов, Володимир Тягло, Юрій Шрамко, Валерій Головко, Микола Ключка та Сейфаддин Гурбанов, який також став скульптором погруддя та перший заступник голови Красноградської районної державної адміністрації Олександр Клочков.

Згадували колишнього очільника агропромислового підприємства «Промінь», як вимогливого та мудрого керівника, великого новатора, прикладом якого переймались колеги, успіхами якого пишалась Красноградщина. Про нього говорили як про чуйну та добру людину, яка сприяла будівництву храму, газифікації села, розбудові соціальної інфраструктури рідної Кобзівки. Він дбав про своїх працівників, про дітей та пенсіонерів.

(За інформацією сайту Красноградської РДА)