У районному Будинку культури з нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства відбулися урочисті заходи та святковий концерт, де вітали аграріїв Вовчанського району з їх професійним святом та славними трудовими здобутками.

Зі щирими словами вітання до усіх присутніх звернулися голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник та голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, які щиро дякували працівникам землі за їх віддану, нелегку, проте таку потрібну працю.

У цей урочистий день керівники району нагородили Грамотами Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації механізатора фермерського господарства  «Міняйленко» А.М. Гогу та механізатора господарства «Прогрес»  В.С. Сірого.

Також Віталій Миколайович та Анатолій Вікторович кращих працівників сільського господарства району нагородили Спільними почесними грамотами голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради за значний особистий внесок в ефективний розвиток сільськогосподарської галузі, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Урочистості продовжив святковий концерт за участю талановитої молоді Вовчанщини та аматорів з м. Харкова.

(За інформацією сайту Вовчанської РДА)