На цьому наголосив перший заступник голови Красноградської районної державної адміністрації Олександр Клочков, виступаючи перед учасниками районної наради з тваринництва, котра відбулася на базі приватного аграрно-орендного підприємства «Промінь» у Кобзівці.

В ній взяли участь начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Берднік, представники ветеринарної медицини району, ветлікарі та зоотехніки сільгосппідприємств Красноградщини.

Перша частина семінару пройшла в приміщенні Кобзівського сільському Будинку культури.

«Серед районів області наш район багато років поспіль займав передові позиції в тваринництві. Та зараз статистика невтішна. Цифри свідчать про зниження валового виробництва молока та зменшення поголів’я великої рогатої худоби. Мінусова динаміка спостерігається й щодо показників середньодобових приростів ВРХ і свиней. Серед основних причин недоотримання молока — незадовільна якість силосу, тому до процесу заготівлі кормів потрібно відноситися більш відповідально. Та все ж тваринництво в районі розвивається, збільшується поголів’я свиней. Відмічається і ріст надоїв молока», — розповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Берднік.

Про свої напрацювання у тваринництві розповіли присутнім керівники сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія» товариства з обмеженою відповідальністю «АФ «Пісчанська».

Також в рамках семінару учасники наради відвідали молочно-товарну ферму та свиноферму приватного аграрно-орендного підприємства «Промінь».

(За інформацією сайту Красноградської РДА)