Сьогодні, 21 серпня, на хлібокомбінаті «Салтівський» відбулася процедура зваження та фіксації рекорду в номінації «Найважчий коровай». У церемонії брали участь представники Департаменту АПР із директором Департаменту Олександром Нездюром.

Рекорд зафіксували представники Національного реєстру рекордів. Потім харківський коровай поїхав на Сорочинський ярмарок, який завтра, 22 серпня, починає свою роботу у Полтавській області. Цей захід проводиться в межах ініціативи «Коровай миру», започаткованої хлібозаводами Lauffer Group. Коровай-рекордсмен складається з тематичніх частин, присвячених національному прапору та малому гербу України, а також 11 містам, у яких працюють підприємства цієї групи.

Після того, як представники 11 міст презентують ініціативу «Коровай миру», що проходе під гаслом «Будемо випікати «Короваї миру», поки не настане мир!», гостям Сорочинського ярмарку, тематичні короваї будуть вручені представникам різних областей для передачі їх на місцях дітям, військовим та людям, що потребують допомоги суспільства.