Підводячи підсумки збирання врожаю ранніх зернових врожаю 2017 року у Золочівському районі, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Микола Сміцков наголосив, що найкращі результати, як і минулого року, отримані фермерським господарством «Альфа» (загальна урожайність — 67,6 ц/га) та СТОВ «Перше травня» (загальна урожайність — 66,5 ц/га).

Добрі результати у збиранні врожаю ранніх зернових 2017 року показали малі фермерські господарства «Олімп», «Колос», «Лан», «Цилюрик», Квант» та багато інших. Їх показники у збиранні врожаю ранніх зернових не набагато нижчі, ніж у великих сільськогосподарських підприємствах. Аграрії Золочівщини ще раз довели, що вони вміють і можуть добре працювати.

На збиранні врожаю ранніх зернових працювало 80 комбайнів. 30 комбайнових екіпажів за період жнив намолотили по одній, дві, три тисячі тонн, а один екіпаж із фермерського господарства «Альфа» — чотири тисячі тонн. Цього вдалося досягти завдяки постійному оновленню комбайнового парку. Тільки за цей рік господарствами району було закуплено 10 комбайнів іноземного виробництва.

(За інформацією сайту Золочівської РДА)