Про стан справ в аграріїв Кегичівського району заступник голови районної державної адміністрації Валентина Лесь розповіла газеті «Наш край»:

— Цьогорічна осінь — справжнє випробування для сільськогосподарських підприємств. Люди працювали, максимально використовуючи можливості погоди. По району засіяно озиминою 10863 га. Це оптимальний обсяг, який можна було засіяти протягом коротких періодів сприятливих погодних умов у відповідні агротехнічні строки. Хоча треба визнати, що частину озимих зернових культур було засіяно в допустимі строки, що означає — в період ризику. Маємо надію на достатню кількість позитивних температур, аби і запізнілі посіви озимини ввійшли в зиму в стадії кущіння.

Для проведення сівби озимих зернових культур господарствами району було підготовлено 2356 тонн насіння І-ІІ репродукцій, 483 тонни ІІІ репродукції, а також закуплено 119 тонн еліти озимої пшениці (потреба у насінні озимих складає 1926 тонн).

Першими в районі закінчили сівбу озимих зернових культур в ПП «Агропрогрес», ТОВ АФ «Сади України». Значні площі засіяні також в ТОВ «АД ім. Горького», ПАТ «Насінневе», ПСП ім. Щорса, ПОСП «Мажарка», СФГ «Паритет», ПП «Андріївка».

Збільшили площі озимих зернових культур в порівнянні з минулим роком в ПОСП «Мажарка», ПСП ім. Щорса, ТОВ «АД ім.Горького», ПОСП «Софіївка», ТОВ АФ «Сади України», СТОВ «Надія».

Зараз у районі завершується збирання соняшнику. Зібрано 12260 га, що становить 93% від загальної площі. Також обмолочено 63% площ, які відведено під посіви кукурудзи.

Користуючись нагодою, я хочу подякувати керівникам сільськогосподарських підприємств, всім аграріям району за правильно прийняті управлінські рішення, за високий рівень організації сільськогосподарських робіт, за вміння працювати на землі і за розуміння проблем соціальної сфери району.