Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить продовольча безпека нашої держави. За ініціативи голови Борівської РДА Віталія Кіяна відбулася робоча нарада аграріїв району, на якій були підбиті підсумки діяльності агропромислового комплексу за 2016 рік.

Запрошені на нараду були керівники сільськогосподарських і фермерських господарств району, бухгалтери господарств.

В рамках робочої наради відбулася зустріч з науковими працівникам інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва, які проінформували про стан справ у аграріїв в різних регіонах України, тенденції розвитку галузі та дали практичні поради для подальшого розвитку господарств.

На нараду також були запрошені представники податкової служби, які довели останні зміни в податковому законодавстві.

Підсумовуючи нараду, голова районної державної адміністрації В.О. Кіян подякував усім аграріям за плідну працю, побажав гарного майбутнього урожаю. А також звернувся до присутніх з метою вжиття заходів, які дозволять утримати та наростити обсяги виробництва продукції рослинництва, забезпечивши при цьому ефективне використання землі, збереження родючості ґрунтів залучати наукових фахівців інститутів рослинництва та продовжити перейняття ефективних практик господарювання.

(За інформацією сайту Борівської РДА)