Голова Сахновщинської райдержадміністрації І. Котула, голова районної ради В. Левченко, перший заступник голови райдержадміністрації В. Кравець, начальник управління агропромислового розвитку РДА Ю. Мостовий, спеціалісти управління АПР, директор філії Державної продовольчої корпорації України «Сахновщинський елеватор» А. Коваль, керівники та спеціалісти господарств напередодні жнив провели щорічний об’їзд полів господарств різних форм власності.

За доброю українською традицією, учасників об’їзду привітав короваєм директор елеватора А. Коваль, який запропонував послуги, які надаватимуться хлібовиробникам під час збирання врожаю.

Ю. Мостовий ознайомив учасників заходу із ситуацією, що склалася в сільському господарстві району.

Щороку головний прибуток чекаємо саме з поля. Хліб, соняшник, кукурудза – це зарплата і податки, а значить, і утримання соціальної сфери.

Що нам показав огляд посівів. Там, де хазяйнують по-справжньому, впроваджують і витримують нові технології, можуть розраховувати на непогані результати. 

Так, у СТОВ «Надія» непогані посіви гороху, з яких сподіваються одержати високий урожай. Цьогоріч на огляд було представлено цукровий буряк, посіяний СТОВ «Надія» та агрофірмою «Вікторія». Цукристі мають доволі урожайний вигляд. У АФ «Санрайз» сподіваються на врожай пшениці краснодарської селекції. Дорідний колос цього сорту у виграші в порівнянні з іншими.

У СВК «Україна» приємно здивували посіви тритікале та кукурудзи. В ПАТ «Племзавод ім. 20-річчя Жовтня» непоганий має вигляд горох, кукурудза та соняшник «Анастасія». Хороші види на врожай зернових та технічних культур мають традиційно сильні господарства — це агрофірма «Вікторія», агрофірма «Санрайз», СВК «Україна», СТОВ «Надія», ПСП «Маяк», ПАТ «Племзавод ім. 20-річчя Жовтня», ПОСП «Нарек», ПСП «Прогрес» та інші.

Головне, що такі заходи потрібні для обміну досвідом, для розвитку сільського господарства. Щодо перспектив, то є велика надія в керівників господарств на високий урожай.