Заступник голови Краснокутської райдержадміністрації Володимир Лихвар розповів газеті «Промінь» про стан сільського господарства району:

— Скажу відверто, цей рік для наших сільгоспвиробників був дійсно непростим. Навесні через дощову погоду початок весняних польових робіт затягнувся майже на місяць, а восени через ті ж постійні дощі затягнувся збір врожаю. Та все ж таки за показниками в галузі рослинництва цей рік видався вдалішим за минулий. Скажу навіть більше – це найкращий за врожайністю рік за всі роки незалежності!

В цьому році господарства району краще підготувались до сільськогосподарського року. Зокрема, було в 1,5 рази більше закуплено і внесено мінеральних добрив. Якщо ж перейти до цифр, то валовий збір зернових по району, включаючи кукурудзу, склав 149 тисячі тонн. Найбільший урожай зернових було зібрано у таких господарствах, як ПА «ВАТАЛ» та ПСП «Явір».

Крім того, цьогоріч було покращене і матеріально-технічне оснащення деяких сільгосппідприємств району – придбано нової високопродуктивної імпортної сільгосптехніки на суму понад 40 млн. грн.

На Краснокутщині під урожай нового 2014 аграрного року вже засіяно 9427 га озимих. Посіви наразі перебувають у задовільному стані. Тепер – справа за прихильністю природи і погоди. Тож, яким буде наступний рік – покаже час. Але однозначно, працювати є над чим.