У Нововодолазькому районі пройшов семінар-нарада з питань галузі тваринництва та перспектив її розвитку, який відбувся на базі молочно-товарної ферми Липкуватівського аграрного коледжу.

 

У заході взяли участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, голова районної державної адміністрації, керівники та спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, які працюють у галузі тваринництва, представники інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України.

Розпочався семінар з виступу заступника директора Департаменту агропромислового розвитку  ХОДА Костянтина Панфілова, який надав інформацію щодо стану справ галузі тваринництва по Харківській області в цілому.

Також було розглянуто питання стану розвитку галузі у районі, про що доповідав начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Анатолій Ляшенко. Інформацію про стан розвитку галузі тваринництва у Липкуватівському аграрному коледжі довів директор закладу Микола Таркан.

Представники інституту тваринництва НААНУ Степан Михальченко та Олексій Сушко торкнулися питань наукового підходу до розвитку галузі тваринництва, кормовиробництва та відтворення поголів’я.

(За інформацією сайту Нововодолазької РДА)