В залі Валківської райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств  щодо підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт.

На початку наради перед присутніми виступила начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Редько М.Д. Вона доповіла, що по всіх категоріях підприємств планується засіяти ярими культурами 50,6 тис. га ріллі , в тому числі ранніми зерновими 11,6 тис. га ( по сільськогосподарським підприємствам — 32,5 тис. га, з них ранніх зернових — 6,4 тис. га). Для проведення комплексу весняно-польових робіт потрібно 131,4 млн. гривень, забезпечення власними коштами становить 98 % (128,7млн. грн.), запозичені кошти складають 2,7 млн. гривень, 2%, в тому числі банківські кредити — 500 тис. гривень. Витратити на 1 га ріллі складають 3120 гривні, на 5 % більше минулого року.

Що стосується матеріально-технічного забезпечення, то на придбання матеріально-технічних ресурсів вже витрачено 99,8 млн. гривень, 76 % до потреби.

Виступили також заступник начальника, начальник Валківського відділення Нововодолазької ОДПІ ГУ ДФС в Харківській області  Габєлкова Н.І. Вона проінформувала про  внесення змін до Закону України від 24 грудня 2015 року № 909, Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI.

Про стан якості насіння ярих зернових та зернобобових культур в господарствах повідомив головний спеціаліст відділу насіннєвого контролю управління Державної інспекції сільського господарства у Харківській області Кравченко В.Г.

Тему зайнятості населення в період проведення сільськогосподарських робіт висвітлила директор Валківського центру зайнятості Наріжна А.М.

Також цікаву інформацію для керівників сільськогосподарських підприємств надали начальник управління праці та соціального захисту населення Горошко І.В.,  ТОВ «Сади України»,  ТОВ «Центрум ЛТД», універсально-товарна біржа «Бігранд».

(За інформацією сайту Валківської РДА)