Протягом грудня 2016 року будинком дитячої та юнацької творчості проведено традиційну районну виставку юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» на базі ІМЦ відділу освіти Куп’янської РДА.

У виставці взяли участь учні 17 загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці будинку дитячої та юнацької творчості. Учасники представили 50 різнопланових, цікавих флористичних композицій та поробок з природного матеріалу, які символізували та відображали різдвяно-новорічні дійства. Створюючи ці фантазії, діти водночас навчаються екологічної, трудової та естетичної культури, а також гармонії у стосунках людини з природою. А ще школярі доводять: можна й самим чаклувати, без допомоги Морозенка, і принести зимову казку та Новий рік до своєї домівки, не зрубуючи хвойної красуні.

Конкурсні роботи оцінювалися за такими критеріями: загальне враження від роботи; техніка виконання; природоохоронна ідея роботи; новизна; відповідність тематиці.

Новорічні композиції переможців будуть направлені на обласну виставку юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» до КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

(За інформацією сайту Куп’янської РДА)