За такою темою на Чугуївщині пройшов Форум, в якому взяли участь фахівці райдержадміністрації, ресурсного центру розвитку громад Чугуївського району, сільські та селищні голови та секретарі місцевих рад, громадськість.

Голова райдержадміністрації Микола Шошин зазначив, що одним з актуальних напрямків розвитку сільських територій може стати зелений туризм. Його потрібно розглядати як невід’ємну складову частину програми комплексного соціально-економічного розвитку села, оскільки туризм дозволяє вирішувати проблеми безробіття, поповнення місцевого бюджету, збуту сільськогосподарської продукції, становлення інфраструктури тощо.

На порядку денному стояли питання про передумови розвитку зеленого сільського туризму в Чугуївському районі, місцевий фанд-рейзинг та залучення закордонного фінансування, інструменти електронної промоції агротуристичної справи. Висвітлили їх директор обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок, координатор ресурсного центру розвитку громад Світлана Гапоник, та Володимир Матяшов, спеціаліст Харківського організаційно-методичного центру туризму.

Після теоретичної частини та обговорення почутого учасники форуму побували на Тарасовій садибі в селі Зарожне, де на власні очі побачили, як функціонує організований місцевими жителями об’єкт зеленого туризму.

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)