За січень-вересень 2016 року з метою технічного та технологічного переоснащення придбано 9 одиниць сільськогосподарської техніки та 9 одиниць обладнання для тваринницьких приміщень на загальну суму 148,4 млн. грн., що на 16,1 млн. грн., або на 12,2%, більше, ніж за 12 місяців 2015 року.

Більшу частку капіталовкладень у придбанні техніки та обладнання у поточному році здійснили ТОВ «Агросервіс» ЛТД та Агрофірма «Надія» в галузі тваринництва. Це будівництво нових та реконструкція вже існуючих тваринницьких приміщень у відповідності до світових стандартів, сучасні доїльні зали, найсучасніше обладнання, придбання високопродуктивних нетелів, що відрізняються від інших порід високою продуктивністю. Впровадження даного інвестиційного проекту дасть можливість збільшити чисельність дійної череди, а також обсяги виробництва молока.

Також сільськогосподарські підприємства Чугуївського району продовжують модернізацію машино-тракторного парку, віддаючи перевагу більш економічним та більш потужним машинам та агрегатам як вітчизняного, так і іноземного виробництва.

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)