З нагоди Дня працівників сільського господарства  в  Пристінській  сільській  бібіліотеці у Куп’янському районі відбувся святковий концерт  для працівників ФГ «Клепки».

Зі словами поздоровлення до всїх присутніх звернувся генеральний директор ФГ «Клепки» Хоменко Олексій Григорович. До привітань приєднались Пристінський сільський голова Боков Василь Олексійович, Петрівський сільський голова Іващенко Микола Миколайович та директор Пристінської ЗОШ І-ІІ ступенів Фоміна Валентина Іванівна. Вони висловили велику подяку працівникам сільського господарства за працю, відданість і любов до рідної землі, за терпіння і  витримку та  побажали подальших успіхів, щедрих врожаїв на полях, добра та затишку в оселях.

Для всіх присутніх з нагоди свята була організована цікава концертна програма, в якій взяли участь вокальна група «Надія», солісти – Реполовська Ю.Ю та Гергель О.О. та молодша  вокальна група «Дзвіночки». Ведучою свята була чарівна, весела і надзвичайно позитивна  учениця 9 класу  Скрипник Владислава.

Взагалі, свято нікого не залишило байдужим та пройшло в дуже теплій обстановці.

(За інформацією сайту Куп’янської РДА)