У районному Будинку культури відбулося урочисте свято до Дня працівників сільського господарства.

Урочистості розпочалися з показу документального фільму про сільськогосподарські підприємства Сахновщинського району та привітань начальника управління агропромислового розвитку РДА Ю.І. Мостового, який відмітив високі досягнення та професіоналізм аграріїв району.

З привітальним словом до присутніх у залі звернулися голова РДА І.І. Котула та голова райради В.В. Левченко, які висловили подяку трудівникам за здобутки району та нагородили почесними грамотами Сахновщинської районної державної адміністрації та Сахновщинської райради за значні трудові досягнення, високий професіоналізм, наполегливість, відданість своїй справі та з нагоди професійного свята кращих передовиків сільськогосподарського виробництва. Не обділили увагою і ветеранів сільськогосподарського виробництва, їм висловили подяку за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі, побажали їм міцного здоров’я та довгих років життя.

До привітань долучилися депутат Харківської обласної ради та голова правління ПАТ «Племінний завод» М.О. Ключка, представник народного депутата А.М. Гіршфельда В.С. Швидкий та ін.

Ще багато добрих слів подяки та привітань було сказано в великому залі районного Будинку культури, урочистості продовжив святковий концерт за участю колективів та аматорів естрадного жанру Сахновщинського району.

(За інформацією сайту Сахновщинської РДА)