Продовжується збирання врожаю пізніх сільськогосподарських культур. За інформацією управління агропромислового розвитку Ізюмської РДА, станом на 6 жовтня  соняшник скошено на половині площ, що підлягають до збирання — 52%. Насіння намолочено 33 881 тонну, середня урожайність складає 27,3 ц/га.

У шести господарствах району — СГ ТОВ «Хлібопродукт», ТОВ АПК «Хлібопродукт», ТОВ «Агрофірма «Юг-М», ПП АФ «Ніка», ТОВ «АПП Хлібопродукт» та ФГ «Хижняк-2016» — збирання врожаю основної олійної культури завершено.

На сьогоднішній день зібрано сою, намолочено 1081 тонну насіння при середній врожайності 25,0 ц/га. У поточному році цю одну з найдавніших їстівних культур вирощували у двох господарствах – ТОВ «Агрофірма «Юг-М» на площі 383 га та ТОВ «Сатурн-1» на площі 50 га. 

У ТОВ «СК Восток» приступили до збирання кукурудзи на зерно. Вже зібрано більше 2,5 тисячі тонн з половини збиральних площ, а врожайність складає 76,0 ц/га.

Паралельно зі збиранням пізніх зернових культур триває посів озимих. На сьогодні посіяно 11132 га, що становить 56% до планового завдання. Сходи отримано на площі 9635 га.