Близнюківський район у виробничій сфері є суто сільськогосподарським. Тож на урочисті заходи запрошувалися представники господарств всіх форм власності та господарювання, а також ветерани агропромислового виробництва, керівники та колективи інших причетних служб, установ, організацій району.

Щирі вітання і побажання з нагоди свята зі сцени були проголошені головою Близнюківської районної державної адміністрації Анатолієм Калашником, головою Близнюківської районної ради Володимиром Бреусом та Близнюківським селищним головою Геннадієм Королем.

Грамоти та подяки голови Близнюківської районної державної адміністрації і голови Близнюківської районної ради за вагомий внесок у результати роботи агроформувань району отримали 64 працівника галузі сільського господарства. 16 передовиків виробництва отримали відзнаку Близнюківської районної державної адміністрації та Близнюківської районної ради «Кращий за професією на Близнюківщині» та відповідний нагрудний знак.

Місцеві артисти та колективи підготували  захоплюючі номери художньої самодіяльності. Окремий блок концертної програми був присвячений всім ветеранам аграрного виробництва.

(За інформацією сайту Близнюківської РДА)