Богодухівський районний центр зайнятості за участі Харківського обласного центру зайнятості провів масовий інформаційно-просвітницький профорієнтаційний захід «Молодий професіонал» для учнівської молоді Богодухівського професійного аграрного ліцею.

На заході були присутні директор Богодухівського районного центру зайнятості Лещенко Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Богодухівського професійного аграрного ліцею Пилипенко Т.В., начальник відділу надання соціальних послуг Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова О.В., головний спеціаліст-юрисконсульт Богодухівського районного центру зайнятості Носенко О.А., головний спеціаліст відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості Чепурноус О.М., старший оперуповноважений КМСД Богодухівського РВ ГУ МВС України в Харківській області Нещеретний Я.А., начальник Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодів Прилуцька Н.Є., роботодавці району СВК ім. В.Н. Карабіна та фізична особа-підприємець Єременко А.В.

Під час заходу учні мали можливість поспілкуватися з роботодавцями району та отримали інформацію щодо оформлення стажування та виробничої практики.

Роботодавці презентували свої підприємства, актуальні вакансії, ознайомлювали учнів з можливістю проходження стажування, виробничої практики та працевлаштування на підприємствах за професіями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів», «кухар-кондитер». Також майбутні випускники були ознайомлені з специфікою виробничої діяльності, режимом праці, заробітною платою на підприємствах.

Цікавим і корисним для студентів аграрного ліцею було отримання інформації про навчальні заклади Харкова: Харківський коледж текстилю та дизайну, Українська інженерно-педагогічна академія, Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва, Харківський національний університет внутрішніх справ, Житлово-комунальний технікум Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, Харківський професійний ліцей машинобудування, Харківський коледж Державного університету телекомунікації, Харківський автодорожній технікум, Харківський індустріально-педагогічний технікум.

160 учнів ліцею були проінформовані про умови вступу і навчання у вищих навчальних закладах. Представники навчальних закладів відповіли на всі питання щодо умов вступу до закладу.

Під час профорієнтаційного заходу «Молодий професіонал» були проведені семінари «Техніка самопрезентації» та «Адаптація на новому робочому місці», «ВІЛ-СНІД – стосується кожного», «Профілактика дитячої злочинності».

Питання працевлаштуваня молоді завжди знаходиться під особливою увагою служби зайнятості, бо молодь – це покоління, яке визначає рівень розвитку суспільства в перспективі.

Проведена профорієнтаційна робота підвищує обізнаність випускників з питань подальшого навчання та працевлаштування, дозволяє бути мобільними на ринку праці.

(За інформацією сайту Богодухівської РДА)