Днями Чугуївський аграрний професійний ліцей давав путівку у самостійне життя своїм вихованцям. Їх 131, сім з яких закінчили навчання з відзнакою. 

Урочисті заходи з нагоди випуску відвідали начальник управління агропромислового розвитку Чугуївської райдержадміністрації Галина Олексієвець та керуючий справами районної ради Олег Шалімов. Галина Миколаївна та Олег Анатолійович привітали випускників зі знаменною подією, побажавши їм впевнено крокувати обраним життєвим шляхом та успішно розпочати професійну діяльність, висловили щирі слова вдячності викладачам і працівникам закладу за плідну, творчу роботу з підготовки кадрів для аграрного сектора економіки. Від імені райдержадміністрації та районної ради вони вручили відзнаки.

З найкращими побажаннями до ліцеїстів звернулися педагоги та батьки, які пригадали дітям їх перші кроки в освоєнні професійних навичок, перші успіхи та побажали щасливої долі. Випускники у свою чергу подякували за підтримку викладачам та майстрам, які весь цей час вкладали в них знання та виховували гідних людей.

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)