Департамент агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації спільно з Інститутом обліку і фінансів НААН продовжує організацію навчальних семінарів за програмою САРА «Сертифікований професійний бухгалтер агробізнесу». Сьогодні, 30 січня, для керівників та бухгалтерів в аграрному секторі проходе перший цього року семінар на тему: «2018 рік: нові вимоги до аграріїв у бюджетному, податковому та трудовому законодавстві».

Цього разу учасники семінару розглядають питання бюджету 2018 року (фінансування програм держпідтримки, державна підтримка тваринництва, здешевлення кредитів та інше), зміни у законі про бухгалтерський облік, плани перевірок органів контролю на 2018 рік, нововведення щодо різних видів податків, питання трудових відносин та інше.

Довідка. Рішенням Колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України у 2009 році була прийнята Концепція розвитку бухгалтерського обліку в аграрному секторі економіки. Одним із пріоритетних завдань цієї концепції є підвищення професійного рівня бухгалтерів галузі за програмою «Сертифікований професійний бухгалтер агробізнесу» (Certified Agribusiness Professional Accountant – CAPA).

Програма CAPA розроблена фахівцями Мінагрополітики України спільно з Інститутом обліку і фінансів НААН та Федерацією аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України.