Вчора, 09 вересня 2020 року, відбулась чергова селекторна нарада Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у форматі відео-ZOOM-конференції, де розглядалося питання реалізації другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру.

У нараді взяли участь директор Департаменту АПР Сергій Прокопченко, заступник директора Департаменту АПР Євгеній Філатов спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, Харківського регіонального відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств і Департаменту АПР.

Довідково. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Всеукраїнською асоціацією громад розпочинають активну фазу другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (ДАР).

Проект реалізується у координації з Держгеокадастром, Міністерством юстиції та за сприяння проекту Світового банку й ЄС “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”, а також Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

У Харківській області координатором проекту є Дар’я Баликіна. Участь у пілотному впровадженні ДАР беруть Золочівська, Старосалтівська та Оскільська ОТГ.

Державний аграрний реєстр – електронний майданчик, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною.
За допомогою Аграрного реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми таргетованої державної підтримки й оцінювати їх ефективність.

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна за посиланням: www.ar.gov.ua

Покрокова інструкція для реєстрації доступна у відео: https://www.ar.gov.ua/using

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/2-veresnya-startuye-aktivna-faza-drugogo-pilotnogo-vprovadzhennya-derzhavnogo-agrarnogo-reyestru