Сьогодні, 29 травня 2020 року, у Департаменті агропромислового розвитку відбулась онлайн-конференція «Розвиток галузі бджільництва. Взаємодія: пасічник – аграрій – влада».

На конференції виступив заступник директора Департаменту аграрної політики – начальник управління тваринництва та племінної справи Мінекономіки України Андрій Кравченко, який підбив підсумки проведення онлайн семінарів щодо алгоритмів взаємодії пасічників з аграріями та органами влади.

Віце-президент ТОВ «Гранд Експерт» Олег Ряжских поділився досвідом комунікації пасічників та аграріїв на базі системи «Grand Expert».

Також були обговорені питання урядової підтримки бджолярства та проєкт наказу Мінекономіки України «Про деякі питання у сфері бджільництва».

 

У Департаменті АПР з питань бджільництва можна звертатися до начальника відділу тваринництва та селекційно-племінної роботи – Олександра Масюка за тел.: 705-21-76 або до начальника відділу землеробства, насінництва, інженерно-технічної роботи та охорони праці – Оксани Федишиної за тел.: 705-48-61.