У Кегичівському районі під керівництвом голови РДА Романа Гончарова відбувся семінар-нарада з питань організації збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2015 року.

До участі у семінарі були запрошені представники Харківського тракторного заводу, керівники, спеціалісти сільськогосподарських підприємств та організації району, які безпосередньо мають відношення до  сільського господарства.

Семінар було розпочато з вручення  дипломів Міністерства аграрної політики та продовольства України за участь в організації та проведенні 27 Міжнародної виставки «Агро-2015». Дипломи отримали Н. Зайцева – директор ТОВ АФ «Сади України», О. Колосу – голова правління ПАТ «Насінневе», А. Хвесик – директор ПП «Агропрогрес»,В. Земляна – голова СФГ «Олександрівське», М. Пивовар – директор ПП «Андріївка», та А. Колісник – голова СФГ «Еліта». Крім того, диплом було вручено ТОВ АФ «Сади України».

У ході пленарного засідання учасники семінару детально обговорили організаційні аспекти проведення жнив у поточному році, проаналізували готовність до проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур, закупівлю та стан техніки і розрахунки за оренду землі.

Програма семінару-наради передбачала широкий практичний показ, під час якого учасники мали змогу безпосередньо оглянути поля ПОСП «Рояківка», ПП «Андріївка», ТОВ АФ «Сади України», ТОВ АФ «Українське насіння», ПП «Агропрогрес» та ПАТ «Насінневе».

За підсумками семінару-наради були намічені конкретні заходи з вдосконалення сортової політики, збільшення урожайності ранніх зернових та зернобобових, обговорено вдосконалення технологічних процесів вирощування сільськогосподарських культур, розглянуто питання створення безпечних умов праці під час проведення жнив та збереження врожаю від вогню.