У Кегичівському районі в районному Будинку культури вшановували працівників галузі сільського господарства району, тих, хто сіє, доглядає, вирощує високі врожаї на кегичівських нивах, хто дбає про надої молока, підвищення продуктивності тваринництва.

З вітальними словами звернувся до присутніх на святі голова районної державної адміністрації С. Ясенок.

«Для нашого району аграрний сектор – це основа районного бюджету, це забезпечення роботи шкіл, установ охорони здоров’я і культури, життя району. Виконуючи святий обов’язок годувальника, Ви зміцнюєте економіку краю, протиставляючи примхами погоди, економічним труднощам не тільки майстерність, виплеканий з діда-прадіда досвід у поєднанні з досягненнями сучасної аграрної науки, а й високу свідомість та сумлінність, працелюбність хліборобських рук, горіння душі, єдино правильні управлінські рішення і тепло мозолястих долонь. А 2013сільськогосподарський рік був і успішним, і проблематичним, і складним. Успішним, бо аграрії району зібрали рекордний урожай зернових – на сьогодні це 104 тис. тонн, що більше в 2 разив порівнянні з минулим роком», — сказав голова РДА.

Очільник району побажав добра, здоров’я, успіхів, рясних сходів, щедрих ужинків, повноводних молочних рік і рекордних приростів на відгодівлі тварин.

До привітальних слів приєднався голова районної ради В. Черніков подякувавши аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегкий повсякденний труд.

За досягнення високих показників, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі трударі району були нагородженні Почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України, Подяками народного депутата України, Подякою голови обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Департаменту агропромислового розвитку Харківської області, Почесними грамотами Кегичівської районної державної адміністрації та районної ради.

Привітала аграріїв також голова райкому профспілки працівників АПК А. Пугач. Вона відзначила плідний труд хліборобів і тваринників та вручила Почесні грамоти від Харківського обласного комітету працівників агропромислового комплексу та Грамоти від Кегичівського райкому профспілки працівників агропромислового комплексу кращим працівникам цієї ниви.

Завершилися урочистості святковим концертом.

(За інформацією сайту Кегичівської РДА)