Весняна посівна – найвідповідальніший період у сільськогосподарському виробництві. Добре знають про це в агрофірмі «Вікторія» Сахновщинського району.
Скрізь у цьому господарстві до ладу. На тракторній бригаді першого відділення с. Дубові Гряди ми зустріли бригадира тракторної бригади П. Лозу, головного агронома В Небогу, головного інженера М.Дробота, механізаторів М. Кірієнка, М. Пихтіна, Ю. Моря, П. Цуприка, О. Черноуза, С. Нечая, який був учасником АТО, комірника В. Фадєєву. Наразі механізатори переглядають вузли та деталі своєї техніки, щоб продовжити роботу. Керівництво агрофірми задоволені їхньою працею.

На одному з полів механізатори завершують посів цукрового буряка. Злагоджено трудяться трактористи В. Бульботка, В. Приходько, В. Нечай, О. Жежа, голова ревізійної комісії Т. Жук, водій І. Пендус. Слід сказати, що не всі господарства займаються вирощуванням цієї культури.
На іншому полі якісно і без збоїв працюють механізатори О. Дробот та С. Келембет, вносять аміачну воду для посіву кукурудзи.

Станіслав Михайлович Аленін із тих керівників, що не уявляють свого життя без праці на землі. Він охоче нам розповідає про кожне поле. Вважає, що запорукою поліпшення якості життя селян є підвищення заробітної плати, тож з квітня місяця вона в черговий раз піднялася на 15 % для працівників господарства.

Добре оцінили роботу агрофірми начальник управління агропромислового розвитку РДА Ю. Мостовий та його заступник О. Юдін.

Є всі підстави сподіватися, що в цьому господарстві зможуть досягти високих результатів.

 

Дубов¦ Гряди5 Дубов¦ Гряди2 Дубов¦ Гряди1