Добра традиція проводити сільськогосподарські ярмарки, яка відродилася останніми роками на Краснокутщині, вчергове, напередодні новорічних свят, порадувала краснокутчан та гостей району.

На запрошення управління АПР РДА взяти участь у ярмарку суботнього ранку, відгукнулося чимало учасників. Вони запропонували покупцям різноманітний крам на будь_які смаки та вподобання. Тож продукція сільгоспвиробників, приватних підприємців та господарів як з Краснокутського району, так і з сусідніх, Котелевського та Валківського, користувалася значним попитом.

Та й не дивно, адже від чималого асортименту продукції: від усілякої живності, зернових, яблук, картоплі, яєць, меду, цукру, соняшникової олії, молока, вершкового масла, м’яса, сала та молочних і м’ясних виробів, риби тощо – сконцентрованої на центральній площі райцентру, просто «розбігалися» очі. До того ж, ураховуючи, що ціни, як завжди на ярмарку, були нижче ринкових та достатньо помірними, торгівля біля деяких учасників ярмарку супроводжувалась і ажіотажем.

Особливістю ж цього передноворічного торговельного свята стала реалізація лісових красунь, яка цілком задовольнила всі вимоги та бажання покупців.

(За інформацією газети «Промінь»)