У залі засідань Валківської райдержадміністрації за участю представників  сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району, працівників управління агропромислового розвитку РДА та представників Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» проведено навчально-методичний семінар на тему «Аграрні розписки».

Мета проекту – покращити забезпечення сільгосптоваровиробників фінансовими та матеріально-технічними ресурсами.  Під час семінару консультант Проекту розповів про запровадження пілотного проекту з відпрацювання технології введення в обіг аграрних розписок та  ознайомив учасників семінару із видами, ключовими властивостями та перевагами аграрних розписок.

Також доповідач детально та в доступній формі розповів про аграрні розписки як новий фінансовий інструмент доступу до фінансових і матеріально-технічних ресурсів сільгоспвиробників, їх переваги та механізм дії.

Присутнім надано роздаткові наглядні матеріали презентації про пілотний проект з координатами, як і де дізнатися про аграрні розписки.

Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

(За інформацією сайту Валківської РДА)