Директор Департаменту АПР Олександр Нездюр привітав колишнього директора державного підприємства дослідного господарства «Гонтарівка» Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України Вовчанського району Олександра Золотоуса. Ювіляру сільськогосподарської галузі виповнилося 75 років.

Олександр Нездюр передав йому вітання від керівництва обласної державної адміністрації та вручив Почесну грамоту Департаменту АПР. Він відзначив великий внесок Олександра Золотоуса у розвиток агропромислового комплексу Харківської області. Ювіляр почав свою трудову діяльність у 14 років телятником у колгоспі. Завдяки його керівництву господарство «Гонтарівка» вийшло в лідери серед сільгосппідприємств Академії аграрних наук України.

— Від імені обласної державної адміністрації і від себе особисто вітаю вас з 75-річним ювілеєм. Це вік мудрості, мудрості, шани, поваги і слави. Бажаю вам, шановний Олександре Васильовичу, міцного здоров’я, благополуччя та родинного тепла, — висловив побажання Олександр Нездюр.