«Гібриди кукурудзи «Компанії «МАЇС» як чинник заощадження ресурсів» — під такою назвою у Зачепилівському районі відбувся семінар на демонстраційному полігоні «Компания «МАЇС» в ПСП ім. Фрунзе.

В його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Олена Подколзіна, заступник голови райдержадміністрації Дмитро Зубарев, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова правління української селекційної «Компания «МАЇС» Віктор Борисов, керівники та головні агрономи господарств району.

Спеціалісти компанії ознайомили учасників з новими та популярними сортами гібридів кукурудзи, обговорювалися основні тенденції технології вирощування кукурудзи для грунтово-кліматичних умов України.

Учасники семінару обмінялися досвідом вирощування кукурудзи, адже обмін досвідом – це запорука успіху високих урожаїв.

Довідка: НПФХ «Компания «МАЇС» є одним із ведучих приватних науково-дослідницьких центрів Україин в області селекції кукурудзи, які мають повний замкнутий цикл виробництва посівного матеріалу: від виробництва наукових досліджень по розробці і виведенню гібридів кукурудзи до виробництва і самостійної реалізації насіння.

За 20 років активного розвитку «Компания «МАЇС» на ринок України та інших країн виведено більше 60 гібридів кукурудзи. З 1999 року «МАЇС» є єдиною із країн СНД асоційованим членом Американської ассоціації виробників насіння ASTA. В 2013 році компанія стала повноправним членом Міжнародної асоціації по тестуванню насіння (ISTA).

(За інформацією сайту Зачепилівської РДА)