Жнива – найвідповідальніша, найочікуваніша пора для працівників сільського господарства. І тут особливо важливе значення має  підготовка до проведення збирання врожаю зернових культур у стислі строки і без зайвих втрат.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації Олена Подколзіна, радник голови райдержадміністрації Олександр Фєдяєв та начальник управління агропромислового розвитку Юрій Ткаченко здійснили об’їзд сільгосппідприємств району — ТОА АПП «Агроленд», ф/г «Зоря», ТОВ «Руновщина», ТОВ «Чернещина», ТОВ «АПК «Зачепилівське», ТОВ «Сільмаш», ТОВ «Універсал-Агро» — з питань завершення підготовки збирання ранніх зернових культур та підготовки проведення районного семінару по збиранню ранніх зернових культур і вирощування урожаю на базі господарства ТОВ «Універсал-Агро».

Учасники огляду-об’їзду мали можливість дати оцінку посівним площам, визначити терміни збирання урожаю. Керівники, спілкуючись, ділилися досвідом.

Довідково: В районі до збирання підлягає 16756 гектарів ранніх зернових культур. Згідно з робочим планом, на збиранні ранніх культур планується задіяти 96 зернозбиральних комбайнів як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Їх щоденний виробіток в середньому за день складатиме 1423 гектарів, навантаження на комбайн становитиме 174 гектарів. Збирання планується провести за 12 робочих днів.

Закінчується підготовка токових господарств, сушильних комплексів, а також обладнання для сушки зерна.

Сподіваємося, що підприємства району в цьому році зможуть зібрати вирощений урожай ранніх зернових культур в оптимально визначені терміни та з мінімальними втратами.

(За інформацією сайту Зачепилівської РДА)