Голова Зміївської районної державної адміністрації Віталій Кошеленко провів семінар із керівниками сільськогосподарських підприємств району.

Було заслухано інформацію начальника управління агропромислового розвитку В. Власова про особливості збирання ранніх зернових врожаю 2017 року в агропромисловому комплексі району. Зокрема, він зазначив, що врожай ранніх зернових буде зібраний за 12-14 днів при сприятливих погодних умовах.

Окрім того, головний інспектор Зміївського РВДСНС України у Харківській області М. Титаренко розповів про основні вимоги у сфері пожежної та техногенної безпеки в період підготовки та проведення збиральної компанії, заготівлі та збереження кормів в 2017 році, головний інженер районного Зміївського району електричних мереж Погорілий Ю.Б. — про особливості забезпечення постачання електроенергії в сільськогосподарських підприємствах, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держспоживслужби в Зміївському районі К. Осовський — про стан підготовки побутового і медичного обслуговування працівників зайнятих на збиральних роботах.

Після інформації від начальника фонду страхування від нещасних випадків Л. Погорєлової щодо охорони праці та техніки безпеки на період збирання врожаю усі учасники семінару оглянули техніку ТОВ «АПК «Україна» та фермерського господарства «Дельта», поля кукурудзи, соняшника та озимої пшениці цих господарств, а також просо канарське фермерського господарства «Геніївське».

(За інформацією сайту Зміївської РДА)