Працівники комунального закладу «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» провели семінар на тему «Зелений туризм як інноваційна діяльність сільських бібліотек». На семінарі були присутні представники Великобурлуцької РДА та працівники  районних та сільських бібліотек.

Методист Каріна Набродова розповіла учасникам семінару про особливості розвитку та підтримки сільського туризму у різних країнах світу, проаналізувала досвід організації зеленого туризму у лідируючих країнах Європи та визначила перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Важливу роль краєзнавчої діяльності сільських бібліотек, яка сприяє популяризації знань про історію, традиції, обряди, пам’ятки природи, туристичні об’єкти рідного краю, відзначила бібліограф Ірина Арсенійчук. Вона також поділилася з колегами порадами, як організувати роботу сільської бібліотеки в умовах її інтеграції у сферу діяльності зеленого туризму.

Редактор Любов Розуменко виступила з рекомендаціями щодо організації та ведення у бібліотеках-філіях краєзнавчої картотеки, яка найповніше та всебічно відображає матеріали краєзнавчого характеру.

Спеціаліст І категорії сектору культури і туризму РДА Ольга Мальцева, у своєму виступі наголосила на тому, що наш край має багатющі можливості для організації сільського зеленого туризму та розповіла про подальші перспективи його розвитку в районі.

З метою розкриття туристичної привабливості та просування сільського зеленого туризму на Великобурлуччині, як виду відпочинку, працівниками бібліотек-філій були оформлені рекламні стенд-плакати, які відображають туристичний потенціал сільських територій нашого краю. Завідувач районної бібліотеки для дітей Галина Фендрикова презентувала туристичний маршрут по визначних місцях нашого району «Благодатний Великобурлуцький край».

(За інформацією сайту Великобурлуцької РДА)