16 листопада в районному народному домі «Іскра»  відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм Валківського району, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства та ветеранів праці. Адже сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств кращі з кращих.

З вітальною  промовою до учасників святкового дійства звернувся голова райдержадміністрації Віктор Войтенко. Він висловив щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. А також у своїй промові підбив підсумки всього зробленого за рік, аналізував досягнення агропромислового комплексу. Від імені депутатського корпусу  з професійним святом привітав усіх присутніх голова районної ради Віталій Оноша. Очільники району  вручили кращим представникам сільського господарства району Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, цінні подарунки.

Від обласної влади вітав зі святом  трудівників району перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, який побажав присутнім міцного здоров’я, наснаги, злагоди та працювати на благо держави. Кращим представникам галузі вручив Почесні відзнаки облдержадміністрації, обласної ради, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. 

З вітальними словами до присутніх звернувся також голова районної спілки інвалідів Володимир Гордієнко та вручив від імені організації відзнаки і подарунки аграріям, які опікуються потребами інвалідів і завжди їм допомагають.

Завершилося свято яскравим концертом за участю кращих художніх колективів та виконавців району, які подарували присутнім багато приємних вражень та гарний настрій. А справжньою окрасою свята став подарунок від першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка – чудовий виступ співака, музиканта, екс-соліста театру пародій Володимира Винокура – Володимира Бовсуновського, якого зал вітав щирими оплесками за виступ і подарований усім присутнім святковий настрій.

(За інформацією сайту Валківської РДА)